Mitä miesten mielessä liikkuu, kun te kehutte vaikka kauniiksi naista joka ei ole kaunis? En nyt tarkoita sitä tilannetta, kun haluatte pillua vaan muulloin. Onko se ihan puhdasta vittuilua vai onko siihen muita syitä? Miten siihen pitäisi reagoida? Miten saa kaverin lopettamaan sen, tai voiko edes kaverista puhua, ei kai kaveruuteen kuulu vittuilu?
Feikkikehut
fdgcvhbnjkm
4102
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mikäs sen mukavampaa kuin kuittailla monkeroille =)
kehuvat rumia ämmiä saadakseen nähdä miten he reagoivat siihen.
Hähä! :D
Riippuu tilanteesta tietty. Looginen syy on että ei tahdota loukata toisen tunteita, mutta jos mies ihan oma aloitteisesti kehuu, eikä vastauksena kysymykseen, niin hän varmaan pyrkii olemaan kohtelias. Ja sitten pitää ottaa myös makuasiat huomioon. Mies voi oikeasti pitää kauniina ihmistä joka sinun mielestäsi on ruma. Jos minulta kysytään, niin toisen kehuminen on aika kehno tapa vittuilla, mutta onhan sekin mahdollinen selitys. Kaikkein todennäköisin syy on kuitenkin tuo pillu juttu. Vaikka olisit 100% varma että hän ei halua pillua, niin se ei kuitenkaan takaa etteikö hän sitä haluaisi.
on just nimenomaan ollut et kannustetaan ja kehutaan niistä asioista joissa toinen ei oikeasti loista, nykyään se ymmärrettäisiin vittuiluksi.