Treffit pimeässä

Onko esim. ohjelmassa esiintynyt "Hunks-Iiro" ULKONÄÖLLISESTI juuri sitä naisten unelmakamaa?

http://img.sub.fi/mn_kuvat/sub/ohjelmat/treffit_pimeassa/jakso4/927669.jpg
9838
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Luultavasti tiedät itsekin, että ei. Liian naiselliset tavat.

Äänestä
  • Ulkonäöllisesti naiselliset tavat?????

    Äänestä

No ei todellakaan ole! Liikaa meikkiä ja muutenkin ei vaan ole hyvännäköiset kasvot. Sais olla vähän miehekkäämmät piirteet. Tai sitten söpömmät. Mutta toi on jotenkin liian jotain, en osaa sanoa.

Äänestä
  • Toi on just sen näkönen, että on tekemällä tehnyt itsestään "hyvännäköisen"..Eikä oikeastaan edes omaa luonnolllisen komeita piirteitä.

    Äänestä

Yh... tuossa kuvassa oli ainakin lipevän ja itserakkaan näköinen. Veikkaan, että hänellä menisi peilin edessä kauemman aikaa kuin minulla.

Äänestä
  • Ei ole ulkonäöllisesti ainakaan minun ihanteeni. Näyttää tuossa kuvassa Tommi Evilän (jonka ulkonäöstä en myöskään pidä) lyhyttukkaiselta pikkuveljeltä. Jos ajatellaan tähän mennessä näytettyjä Treffit pimeässä jaksoja, niin se ekan jakson Jussi on ollut ainoa ok-näköinen mies. Samainen heppu, joka on BB-Niko Saarisen kertoman mukaan baari-illan jälkeen herännyt hänen vierestään alasti :D

    Äänestä

Ei ole:D Tuolla pakkelilla ja liian pyntättynä (kulmakarvat, vaatteet ym.) ei miellytä. Pidän siitä että huolehtii itsestään ja käyttää kivoja vaatteita mutta tuo on liikaa. Sinänsä harmi, koska luonnolliset piirteet ovat mielestäni ihan hyvännäköiset. Hunks-miehet vaan ei ole ikinä sytyttänyt :D

Äänestä

hyi helvetti!!!


Uusimman jakson tumma, isonenäinen, miehekäs Peter oli upea ilmestys ja miten se nirppanokka-naikkonen kehtaakin sanoa siitä, ettei se ollut valossa yhtä ruma kuin hän kuvitteli pimäessä vai miten se nyt menikään.

Olisi luullut, että Peterille olisi kelvannut se lentoemo, joka mitä ilmeisemmin onkin nirppanokka. Toisaalta, jos nainen on yli 30 v., on todella kiire vääntää lapsia maailmaan ja biologinen kello tikittä, joten Peter oli aivan oikeassa sanoessaan, että jos hän haluaa vielä hurvitella, sellainen nainen ei sovi, jolla esimerkiksi on jo lapsia.

Äänestä

sekä vartalosta että naamasta. Ainoa mitä heissä on, on ehkä vähän lihasta ja pituutta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sgsdgsgsdfhdfh kirjoitti:

Onko esim. ohjelmassa esiintynyt "Hunks-Iiro" ULKONÄÖLLISESTI juuri sitä naisten unelmakamaa?

http://img.sub.fi/mn_kuvat/sub/ohjelmat/treffit_pimeassa/jakso4/927669.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu