voisko joku selventää minulle, onko normaalia että alkaa rusehtava ja vähäinen vuoto kesken kaiken kun syö pillereitä? minulla on yasmin merkkiset pillerit ja ihmettelen kun ei ole ennen tämmöistä ollut? pitääkö vaihtaa merkkii vai mites? lääkäriin....? voisikos joku ystävällisesti keertoa missä vika?
kuukautiset kesken pillereiden
0=0
4214
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ne eivät ole kun yhdistelmien aikana ei ole kuukautisia kellään.
Niin, sivuv.mainitaan vuotohäiriöt....mm.läpivuodot
Luin tässä netissä ajan kuluksi olisiko kellään muulla tätä ongelmaa,koskaan aikasemmin minulla ei ole moista ollut:S tosin voihan se johtua että aloitin heti toisen perään mahdollisesti? en pitänyt sitä 7 päivän taukoa? vai oleko aivan hakoteillä? kuitenkin ihmetyttää ettei aikasemmin ole ja tämä läpivuoto alko 8 päivä... kestääkö tämmöinen kovin pitkään? :o
tod.näk.siitä että söit aloitit toisen laatan, eli tiputtelee lävitse. Kukaan ei sen kestoon osaa sanoa juuta tai jaata.
kiitoksia, ei tässä vielä kovin pahasti keritty huolestumaan (: