seksitöntä suhdetta

miksi sitä yli arvostetaan?????

minusta se on enemmän kaveri pohjasta sitten
3130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

elätkös sä(kin) puutteessa?

; )

Äänestä
  • kyllä alussa sai peräti 7 kertaa vuorokaudessa
    mutta 7vuoden jälkeen se on lipunut 2 kertaa viikossa ja onneksi on yllätys päiviä 8)
    eli suurimman osan puutteessa kun mulle riitäisi joka päivä tai joka toinen 8)

    Äänestä

mäkin seksitöntä suhdetta voin arvostaa, mutta ei se silloin mikään parisuhde ole. Se on jotain muuta... :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rose18 kirjoitti:

miksi sitä yli arvostetaan?????

minusta se on enemmän kaveri pohjasta sitten

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu