Kesä on tullut ja näin helteillä pakkaa hiki tulemaan kainaloihin. Kertokaa jokin vahvan hajuinen deodorantti,joka peittää hyvin hienhajun.
Onko tabac sellainen?
Tabac hyvä deodorantti?
2
1908
Vastaukset
- N_:)
Hei koita Garnier mineral- deoranttia. Kestää 48 tuntia ja hyvä hajukin :D Ainakin mulla toiminut ihan hyvin. Tai sitten apteekin deorantit?
- lähtee karjuun
JOS yrität peittää HIEN hajusteella. juoksee naiset karjuun - silmistä vesi valuen ja hengitystään pidätelle.
HOMMAA laadukas (apteekin) dodo. peseydy aamusella (ja hikoiluttavan toiminna jälkeen) dödö PUHATISIIN kainaloihin ja sitten lisäksi AAVISTUS jotain tuoksua, jos on pakko.
HIKI ja dödö on hirvittävä yhdistelmä - ei sitä hienhajua saa peitettyä, mutta vahvat dödöt/hajusteet antaa sinusta idiootin vaikutelman - haiset kärpäs/rotan myrkyltä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 18711438
- 585439
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html462707- 402365
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131851Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,441805Otavassa tapahtuu!
Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut281524Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta411450Tulemmeko hyvin
Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s61406Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v371369