Lihava nainen on IHANA!

Kun sen syliin heittäytyy on kuin kelluisi Tonavan aalloilla!
Ja lihava, ihana nainen ei katoa mun paksujen vuodevaatteiden poimuihin!
6145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tonavasta en tiiä, mutta pehmee on ainaki syli ja hali. x')

Äänestä
  • Ei sua niin lihavien kirjoihin lasketa ei

    Äänestä



  • MB kirjoitti:

    Ei sua niin lihavien kirjoihin lasketa ei

    ei? Eikö muka 42 kokonen naine olekkaan possu? :8)

    Äänestä


Kommentoi aloitusta


Perttilä! kirjoitti:

Kun sen syliin heittäytyy on kuin kelluisi Tonavan aalloilla!
Ja lihava, ihana nainen ei katoa mun paksujen vuodevaatteiden poimuihin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu