Ratikka

Ratikkakuski on aina kiusimassa eewaria ja sehän tiedetään miksi pojat kiusii tyttöjä :) Rouva Ratikan leasingaika on päättymässä ja eeawarille on pian tilaa Ratikan sussuna 8)
2101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ammu nyt äkkiä sitä Eewaria sillä amorinkaarellasi persiiseen. Mielikuvitusvaimosta internetin ihmemaailman multitrolliin. Onko vielä joku, joka ei ole kateellinen seuraelämästäni? ;-)

Äänestä

eewari esittää ihanasti vaikeasti tavoiteltavaa ja sehän vaan innostaa ratikkaa lisää :O) *spot*

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Amoristi kirjoitti:

Ratikkakuski on aina kiusimassa eewaria ja sehän tiedetään miksi pojat kiusii tyttöjä :) Rouva Ratikan leasingaika on päättymässä ja eeawarille on pian tilaa Ratikan sussuna 8)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu