Niksipirkka-apua kaivataan

Miten saa miehen sydämen valloitettua omakseen pysyvästi?
777
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

"Hitto mikä hilloviiva!"

Äänestä

.

siinä sitä niksipirkkaa

.

Äänestä

mitä se mies on toivonut MUTTA samalla välttämättä liiallista miellyttämistä. Kuulostaako paradoksilta? Näin se vain on.

Äänestä
  • mutta on tossa työtä tehtävänä...

    Äänestä

Ikuisissa suhteissa tarvii olla rutkasti tuuria ja onnea mukana eli kummatkin sattuu kasvaan samaan suuntaan ja pitään sen tunteen että haluaa olla toisen kanssa aina jne jne. Töitä tarvii tehdä koko ajan.. kummankin.

Äänestä

on varmaan kiinni oikeasta ajoituksesta...? Ei ainakaan teeskentelemällä tai pelkäämällä.

Äänestä

Valitsemalla kohteeksi mies joka toivoo että noin tapahtuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


woman in love kirjoitti:

Miten saa miehen sydämen valloitettua omakseen pysyvästi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu