ihanat Amarit

6626
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

aitokin kuva. Mistä lienetkin löytänyt.
Aina ei ne näytä ihan hyviltä. Vois
vaikka kysyä onko kuvassa Amar
mies vai nainen tai molemmat.

Tuossa yksi syy kun en itse valitse
Amar merkkiä, vaan ihan muun.

Äänestä
  • HAHAH ! Sukkahousut makkaralla ;)

    Äänestä

Tulipa mieleen se ikivanha sketsi Raivolan rysäpöksyistä. Tuo kuva lienee jostain mainoksesta ehkäpä 60-70 luvulta ja siinä mielessä täyttä huumoria.

Äänestä
  • Vittumainen tunne kun sukkapökät ovat makkaralla.Jormani on puristuksissa ihan oikeesti...

    Äänestä

  • Transsu 45 kirjoitti:

    Vittumainen tunne kun sukkapökät ovat makkaralla.Jormani on puristuksissa ihan oikeesti...

    Jormaani kiihoittaa myö nuo Amarit.Kullini huutaa naista :) en ole hommpeli

    Äänestä

  • Homppali kirjoitti:

    Jormaani kiihoittaa myö nuo Amarit.Kullini huutaa naista :) en ole hommpeli

    Ei sunlaises "mies" tuu naista saaamaan.Ikuna.Oot "miesten" mies...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Amar mies kirjoitti:

http://www.voice.fi/files/picture_460/2010_02_11_4b73e4ea4e426.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu