olen tapaillut oikein mukavaa nigerialais miestä jonkin aikaa ja viihdyme yhdessä. Hänellä on pienet kaksospojat suomalaisen naisen kanssa ja useamman kerran nämä pojat ovat mukana kun tapaamme. Pidän kyllä lapsista mutta miten tämä lasten äiti antaa poikiensa tavata näin pian minua koska en edes näe suhdettamme kovin vakavana. Jos olisin itse äiti niin en kyllä kovin pian antaisi lasteni tutustua uusiin äiti ehdokkaisiin. Olen muutenkin vaivaantunut näiden lasten läsnäollessa...mies kyllä halii ja suukottaa mutta minä en tunne oloani mukavaksi kun lapset ovat vierellä katsomassa.
hei
kesänjatkoja
4133
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
et kai sinä nyt mikään 'äitiehdokas' ole noille lapsille, heillähän on äiti. Kaikenlaista hahahahahahaaa
Olet tapaillut OIKEIN?? mukavaa nigerialais miestä, jolla on pienet kaksoispojat!
Taitaa olla mukavuus miehestä kaukana, jos mies on exänsä ja lapsensa jättänyt jo aikaisessa vaiheessa.
Onko miehellä mitään tunteita lapsiaan kohtaan, jos kerran lapsetkin ovat vielä pieniä??
Lapsien vanhemmilla on varmasti eron jälkeen tehty paperit, milloin isä tapaa lapsia jne ja silloin isä joutuu noudattamaan tätä päätöstä. Mieshän nauttii tilanteesta, että jos kerta miehen exä hyväksyy sinut näin nopeasti lasten tapaamisiin mukaan, niin voit olla varma, että ei mene kauaa, niin mies pettää sinua ja tapaamiset menee siihen, että sinä istut hiekkalaatikolla poikien kanssa ja mies käy sillä välin "asioilla."
Tietääköhän edes lasten äiti, että lapset tapaa isänsä uuden naisen???!!!
Epäilen, että näin on.
Miksi et kerro moehellesi, että et halua tavata lasten aikana?
Jos et kerran ole edes vakavissasi.
No ei varmaankaan lasten äiti tiedä asiasta.
Mies varmasti kaipaa lastenhoitajaa. Eli pian huomaat tapaamisten aikana, että mies pyytää sinua katsomaan lasten perään kun hänelle tuli joku tärkeä meno.
Vaikka tyhmät aikuiset sekoilevat ja ajattelevat vain itseään, ei pitäisi pieniä lapsia sekoittaa mukaan tällaisiin suhderuletteihin, joissa ihmissuhteet ovat kertakäyttökamaa.