Täällä on taas serverit tukossa ja gallerian puoli ei toimi.
503 virhettä jatkuvasti.
Ja pöh
24
120
Vastaukset
- scale
mä joskus luin, että niillä on "tilapäisiä" ongelmia :D
Huomasin saman, joudun taas kysymään, kuinka pitkä aika on Temporary?
- kundi.kundinen
aika nyt-hetkestä raivon partaalle. se loppuu just ennen pimahdusta. niinku mun mielestä.
kundi.kundinen kirjoitti:
aika nyt-hetkestä raivon partaalle. se loppuu just ennen pimahdusta. niinku mun mielestä.
toisin sanoen, kiukkupotkuraivarin paikka... taas kerran. >x( .
- kundi.kundinen
tosi..typy kirjoitti:
toisin sanoen, kiukkupotkuraivarin paikka... taas kerran. >x( .
rakkineen brakatessa puhdas raivo on ehdottomasti paras ja tehokkain tapa klaarata tilanne.
- kundi.kundinen
buddy-love kirjoitti:
Lyhyempi kuin permanent.
Ei kovin paljon lyhyempi.
(nukuttaa)on niin totta. temporarystä tulee permanetti heti ku silmä välttää.
buddy-love kirjoitti:
Lyhyempi kuin permanent.
Ei kovin paljon lyhyempi.
(nukuttaa)tuo temporaryn pituus vaihtelee täällä päivittäin, mutta joka päivä (ilta) se on permanent.
.. reistaileeko unirytmi taas?tosi..typy kirjoitti:
tuo temporaryn pituus vaihtelee täällä päivittäin, mutta joka päivä (ilta) se on permanent.
.. reistaileeko unirytmi taas?heräsin ennen viittä ja liian vähän unta. nyt loppuu virta... nyt...,,!
Toimi taas vähän aikaa.
- JESSS:::::.!!!1%#?!1
.
bat huu thö fak is reälly interested
. - maniamania
pikku virheistä ja katkoksista :D Viikon päästä voi jo hyvinkin saada gallerian auki.
Mä nyt pääsin. Ainahan toi tulee vähintään kerran päivässä mutta menee nopeasti ohi. Paras on se kun se kelaa eka 5 minuuttia ja sitten ilmoittaa että "etsimääsi nimimerkkiä null ei löytynyt". Häh!?
Mun on monesti tehnyt mieli rekata se null ja katsoa mitä sitten tapahtuu :D
Väliä, eipä mun galleriassa muuta tapahdu kuin että miehet käy (n.90% kävijöistä miehiä) ja sitten muutamat lukihäiriöiset edelleen lätkii niitä kiellettyjä juttuja.Mä olen suunnitellut ihan samaa koiruutta.
Laita sinne omaasi jokin kiva viittaus johonkin todella outoon herätysliikkeeseen, niin ehkä rauhoittuu.
Joku vanhoillislestadiolaisuuden jyrkimpiä suuntauksia ehkä. Pesukoneet on kokonaan kielletty jne. Radiotkin on rikottu ja kirjepostikin jo arveluttaa. Galleriasi on pois potkitun pikkuserkkusi kiusalla tekemä.- maniamania
että laittavat galleriaan ne kielletyt jutut! Sieltä ne on helppo poistaa :)
buddy-love kirjoitti:
Mä olen suunnitellut ihan samaa koiruutta.
Laita sinne omaasi jokin kiva viittaus johonkin todella outoon herätysliikkeeseen, niin ehkä rauhoittuu.
Joku vanhoillislestadiolaisuuden jyrkimpiä suuntauksia ehkä. Pesukoneet on kokonaan kielletty jne. Radiotkin on rikottu ja kirjepostikin jo arveluttaa. Galleriasi on pois potkitun pikkuserkkusi kiusalla tekemä.En mä kykene sotkeutuun uskiksiin edes piruuttani :)
Kyllä ne on rauhottunut ja mikä tärkeintä että vaikken kellekkään vastaa enkä hyväksy, niin enää ei tule haukkumaviestejä joten on ne jotain voinut tajuta.maniamania kirjoitti:
että laittavat galleriaan ne kielletyt jutut! Sieltä ne on helppo poistaa :)
Kielletyt jutut on siis kiertelevien galleriavonkaajien priva- ja kaveriviestit. Palstalaisia eikä vieraskirjaa kiellot kosketa :)
pitkä päivä. pitää nukkua.... öitä
- maniamania
älä mee oikosulkuun yön aikana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad611149- 42881
- 51641
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että319639Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän114614- 51608
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38595- 93590
- 56554
- 72542
