Kysyisin semmost asiaa johon en oo sanu vastausta googlesta selailemalla. Eli kuka on Mikael Gabriel - Älä jätä mua. nimisen kappaleen tausta/kertosäe laulajana? (kyseessä siis mies henkilö ulkomaalainen ja varmasti tunnetusta kappaleesta kyseinen kertosäe.) Kertosäe menee näin :
I need you right here
Next to me
'Cause there ain't nobody
Would love me the way you do
That's why I'm over here
On my knees
Hey girl I wish
You don't leave me
Mikael Gabriel
4
1061
Vastaukset
- J.J.
Kyseessä on sen niminen tummaihoinen laulaja kuin "Adam Tensta" joka on vieraillut myös Fintelligensin Hoida homma-remixillä. Ja hän on myös tehnyt oman levyn joka tuli ulos vuonna 2007 nimi oli "It`s a Tensta Thing"
Tässä linkki...--->
http://fi.wikipedia.org/wiki/Adam_Tensta - MG-fani
J.J. on väärässä.
Chase on miehen nimi, eikä liity Adam Tenstaan mitenkään. Huoh..- jaymastajay
Juurikin näin. Chase on oikea vastaus tähän ongelmaan. Ei lisättävää.
Adam Tensta.. haha.. - Mkgs
jaymastajay kirjoitti:
Juurikin näin. Chase on oikea vastaus tähän ongelmaan. Ei lisättävää.
Adam Tensta.. haha..Mikael Kristian gabriel sohlman
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33611654IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597926Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut922920Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?982238Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1522168Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81636- 1101261
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin531084Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26908MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782