JUMALA RANKAISEE RIKOLLISIA!

RAAMATUN MUKAAN RIKOLLISET EIVÄT OLE IHMISIÄ VAAN ELÄIMIÄ JA HEIDÄT ON TUHOTTAVA!

ON VÄÄRISTYNYTTÄ INHIMMILLISYYTTÄ SÄÄLIÄ RIKOKSENTEKIJÖITÄ!

HELVETIN UUNIT OVAT SYTTYNEET!
293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei Yakovin päässä puhelevat jumalat ketään voi murhamaan käskeä, että sielu pelastuisi

SAATANANPALVOJA MULKERO

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MMies kirjoitti:

RAAMATUN MUKAAN RIKOLLISET EIVÄT OLE IHMISIÄ VAAN ELÄIMIÄ JA HEIDÄT ON TUHOTTAVA!

ON VÄÄRISTYNYTTÄ INHIMMILLISYYTTÄ SÄÄLIÄ RIKOKSENTEKIJÖITÄ!

HELVETIN UUNIT OVAT SYTTYNEET!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu