Haaveilen pidennyksistä , mutta kampaamoiden hinnat kauhistuttavat, kun joka paikassa saa maksaa 500 euroa kunnollisista ja kestävistä pidennyksistä. Missä saa halvemmalla pidennyksen päähän??
Mistä hiustenpidennykset turussa ??
12
5047
Vastaukset
- jepjepjoooo
mä tilasin 50cm pitkää tukkaa ebaystä (hiusnauha), maksoi about 35€ ja luokkakaveri laitto päähän, pyys 40€. vaikka tukka oli "remyä" niin kyl se pari kuukaut ihan hyvänä pysy. sit vaan kyllästyin siihen föönaamiseen ja tököttien ostamiseen.
- kukkelikuu...
Remyhiushan on parasta hiusta, jossa hiussuomut oikeinpäin....ei remyhius tupertuu harjatessa kun tyveä ja latvaa on siinä sekaisin
 
 - öiGP(r-o7r-
No mainostushan vaan on yksinkertaisesti kielletty tällä palstalla. Toki jokainen varmasti tekee omat johtopäätökset mainostajista joten turha mesoaminen on tyhmää.
 - .
Minä en kyllä kulkisi mistään hinnasta hiustenpidennykset päässäni. Nukketukka.
- Anonyymi
Kuin kirjoittelet sitten näillä sivuilla, nukketukka? Kun meillä kaikilla ei ole se tuulee ja paksu kuontalo, syystä me tänne kirjoitetaan ja etsitään!!!
 
 - Shoppailijana
No Centian oy hesassa tekee 280 eurolla tosi kestävät ja hyvät. Mutta ei siis ole turussa...
 - ...
www.hiustenpidennyksetturku.fi
 - Kato tuolta
www.trixiehair.fi/hiustenpidennykset
 - 11kdkldkl
Millaisest sinettipidennykset haluaisit? Tummat vai vaaleat? Voisit saada sinetit päähäsi alle 300 euron, laita viestiä.
 
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour
(Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa1315375Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu
Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu1985059SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei614100"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste873521Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä
Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa1093038HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.122733Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta
Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan322439Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua2742038Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan121521Toivottavasti odotat minua
Koitan järjestellä asiani niin, että voin olla kanssasi. On valtava ikävä sinua.891429