Haaveilen pidennyksistä , mutta kampaamoiden hinnat kauhistuttavat, kun joka paikassa saa maksaa 500 euroa kunnollisista ja kestävistä pidennyksistä. Missä saa halvemmalla pidennyksen päähän??
Mistä hiustenpidennykset turussa ??
12
4867
Vastaukset
- jepjepjoooo
mä tilasin 50cm pitkää tukkaa ebaystä (hiusnauha), maksoi about 35€ ja luokkakaveri laitto päähän, pyys 40€. vaikka tukka oli "remyä" niin kyl se pari kuukaut ihan hyvänä pysy. sit vaan kyllästyin siihen föönaamiseen ja tököttien ostamiseen.
- kukkelikuu...
Remyhiushan on parasta hiusta, jossa hiussuomut oikeinpäin....ei remyhius tupertuu harjatessa kun tyveä ja latvaa on siinä sekaisin
- öiGP(r-o7r-
No mainostushan vaan on yksinkertaisesti kielletty tällä palstalla. Toki jokainen varmasti tekee omat johtopäätökset mainostajista joten turha mesoaminen on tyhmää.
- .
Minä en kyllä kulkisi mistään hinnasta hiustenpidennykset päässäni. Nukketukka.
- Anonyymi
Kuin kirjoittelet sitten näillä sivuilla, nukketukka? Kun meillä kaikilla ei ole se tuulee ja paksu kuontalo, syystä me tänne kirjoitetaan ja etsitään!!!
- Shoppailijana
No Centian oy hesassa tekee 280 eurolla tosi kestävät ja hyvät. Mutta ei siis ole turussa...
- ...
www.hiustenpidennyksetturku.fi
- Kato tuolta
www.trixiehair.fi/hiustenpidennykset
- 11kdkldkl
Millaisest sinettipidennykset haluaisit? Tummat vai vaaleat? Voisit saada sinetit päähäsi alle 300 euron, laita viestiä.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2253594Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2401713Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus991621Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t341607- 921449
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461404Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1611322Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121283Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1251085Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät901005