Mitä

ajattelette relasta ja hänen oudoista jutuistaan?

Äijä on 24/ palstalla ja väittää, että töissä käy ja hoitaa vauvaa.

Aika satusetä vai mitä? :D
384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

uskottavuus menee niiltä, jotka puolustavat feikkejä kuten timanttia (Serpico).

Äänestä

No mä vähän uumoilen että rela nimenomaan ei ole 8-16 työntekijä eikä hänellä ole vakiaikoja, vaan työ on jotain sellaista jota tehdään kun sitä on. Esim. yksityisyrittäjä-kaivinkoneenkuljettajalla voisi olla hyvinkin tilaa pitkin päivää jos kaivuria pitää makuuttaa kun työmaalla tehdään jotain muuta hetki.

Äänestä
  • ja jos ehdottas mulle järkiavioliittoo niin vastaisin het myöntävästi. Järkiavioliitoissa on järkee!!! Taitaa vaan mennä sivusuun kun noi iät ei taida meillä kohdata.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sikanenä kirjoitti:

ajattelette relasta ja hänen oudoista jutuistaan?

Äijä on 24/ palstalla ja väittää, että töissä käy ja hoitaa vauvaa.

Aika satusetä vai mitä? :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu