...niin yritäthän näyttää tältä?
http://pic-e.imagefap.com/images/full/43/159/1597803668.jpg
http://pic-e.imagefap.com/images/full/43/427/427899418.jpg
tai
http://pic-e.imagefap.com/images/full/43/197/197161334.jpg
tai
http://pic-e.imagefap.com/images/full/43/957/957883470.jpg
taihhhh mmmhhhh
http://pic-e.imagefap.com/images/full/43/126/1260018568.jpg
http://pic-e.imagefap.com/images/full/43/159/1597803668.jpg
http://pic-e.imagefap.com/images/full/43/427/427899418.jpg
tai
http://pic-e.imagefap.com/images/full/43/197/197161334.jpg
tai
http://pic-e.imagefap.com/images/full/43/957/957883470.jpg
taihhhh mmmhhhh
http://pic-e.imagefap.com/images/full/43/126/1260018568.jpg
Vastaukset 8
Vanhimmat
sä luuseri nörtti näyttää tältä:
http://foofy-attorney.blogspot.com/2008/10/sexy-nerds.html
Itseasiassa näytänkin. Minulla ei vain ole noin isoja lihaksia.
näytän ihan samalta seksikkäissä hepenissä oikeesta kulmasta poseerattuna :D Tissit ei oo ihan noin isot kun tossa yhessäkin kuvassa mutta melkein. Olen aika sopusuhtainen läski, niin että missään ei ole sillä tavalla häiritsevästi vain yhdessä tai parissa paikassa, vaan se on joka puolella xD
Aika hulppean näköisiä vosuja, etenkin ne pari ekaa kuvaa on ihan tosi nussakoita.
Aikalailla sen kaltainen on oma naisihanteeni ulkonäöltään ja kehon koostumukseltaan.
Ei ne loputkaan huonoja, mutta tolleen vähän vaaleampi ja tissit korostettuna on just hyvä
:)
Meinaatko nyt sitä, että älkää lihavat pukeutuko kaapuihin, vaan korostakaa parhaita puoli vai mitä häh täh ajat takaa tuolla?
Ja nuo naiset on vielä ihan nättejä KOSKA ovat nuoria eivätkä vielä mitään kauheita sotanorsuja.
20 vuotta ja 20 kiloa lisää, niin sitten ei enää näytäkään hyvältä....
Missään vaiheessa en sanonutkaan, että tuon tanakammassa kunnossa tarvitsisi olla, saati että kovin vanha myöskään.
Kenen tahansa on välillä ihan suotavaa korostaa parhaita puoliaan, oli ruumiinrakenne millainen tahansa ja naiselävällä tissit isot tai pienet, niin ainakin itseeni vetoaa sellainen tissin korostaminen. Kyseessähän on vain oma mielipiteeni - joku toinen pitää tissin korostamista mauttomana, minusta se taas on yksi esteettisesti parhaista valinnoista, jos edellytykset siihen on olemassa. Ja jos ei ole siihen edellytyksiä, niin useimmista ihmisistä löytyy jotain sellaisia puolia, joita voisi tuoda esiin paremmin, oli se sitten tissit, hanuri, pitkät jalat tai miehillä leveät hartiat, jäntevä ruumiinrakenne tai miehekkäät kasvonpiirteet. Loppujenlopuksi harva on ihan täydellisen näköinen, joten heikkouksiaan häpeilemättä paremmat puolet vaan esille. Ja talvella villapaitaa päälle.
Hyi hitto mitä karmeita jokinorsuja.
Laattaa meinaa lentää kun noita kuvia katsoo.
On vielä tosi naisellisen näköisiä, mutta kaikkiahan ei tietenkään miellytä. Saathan sä tykätä niistä keskityleirivankien näkösistä "naisista" ihan rauhassa :)