"OMGD, miten mielenkiintoista...mitä sä sit? ja sit?" pläää plää plää..
"Siis OMGD ostin TAAS uudet kengät"....
Se ämmä oli vielä sairaanhoitaja....LOL! Ei se oikeasti ollut niin hauska mitä yritti..eiiiiiiiih!
"Siis OMGD ostin TAAS uudet kengät"....
Se ämmä oli vielä sairaanhoitaja....LOL! Ei se oikeasti ollut niin hauska mitä yritti..eiiiiiiiih!
Vastaukset 9
Vanhimmat
lyhenteet OMGD, TAAS ja LOL?
painotti niitä ja oli olevinaan kovinkin hauska. Loukkasi vaan mun älyä...plaah, vittu mä melkein kuolin siihen pöytään!!!!
LOL viittaa urpoon hauskuuteen..sen käsitän puolivittuiluna..;)
.
siellä
Eikä huudella enää vieraisiin pöytiiin!!!!1111!!!11
.
Miksi luulet sen juuri sinulle niitä nettilyhenteitä toistelleen? Tuskin se itseään nolata halusi vaan luuli löytäneensä vertaisensa?
http://keskustelu.suomi24.fi/node/6888995
.
se olis ihan kiva, et ihmiset olis niinku erilaisii? Et tossaki tapaukses se olis tuntenu ittensä nii paljo paremmaks ku ne toiset, et sit sekin positiivine buusti olis jääny niinku kokonaa kokematta, jos ne kaks blodii ei olis ollu just siinä.
Ainii sit rispektii sairaanhoitajille, niille ei kandee alkaa, niil olis ruiskui ;) hähä
vanhaanaikaan piikatytö läträsivä hevosen kusta blondaamiseen......ja minäkin pidän enemmän tummista naisista....señoritoihin ei kyllästy, eivätkä ne tarvitse meikkiä. Kuumassa ilmastossa , vaikka 40C
pakkelit sulaisi.
hmmm.........johtuukohan vaaleat pimpskarvat kusen polttamisesta?
kyllä mä tiedän että se veti roolia ja lisäksi kuvitteli olevansa tosi seksy ja hauska ja et tyhmää esittämllä se sais multa hyväksyntää ja hyötyä sitten pitkässä juoksussa..sen verta uteliasta sorttia oli.
En nähnyt hänen sydäntään vielä... :)