finnit

Kannaatako mun laittaa huulilävistys finnien päälle? tai tkeekö lävistäjät finnien päälle lävistystä?
1196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Finnejä tulee ja menee...tuskin kukaan suostuu laittaa tulehtuneen ihohuokosen,eli finnin päälle lävistyksen!!
Onhan noita konsteja ollut täällä palstalla,miten finnin saa kuivatettua,kun vain etsit tuolta-niitä kysymyksiä kun tulee jatkuvasti,ei viititä lukea vanhoja viestejä...jokaisen on käytävä tuo finni-ikä lävitse(tai ei ny kaikkien..)eli koitahan vaan jaksaa hoitaa ne finnit pois tai mene kosmetologille.Ei tee hyvää lävistää finniä,siitä tulee tulehdus koko lävistykseen ja menee lävistys ihan pilalle!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niii :S:Smitä kirjoitti:

Kannaatako mun laittaa huulilävistys finnien päälle? tai tkeekö lävistäjät finnien päälle lävistystä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu