Nelosella

puolisoa etsiviä kunnon tyttöjä Thaimaasta.
11215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Olisi ATM:ille mukavaa seuraa. Ehkä hieman kallista touhua ottaa tuollainen, mutta suomalaista säyseämpiä, uskon.

Hoikkia typyjä... Ai niin. ATM:lle pitää olla lisäksi vaalea ja neitsyt.

Äänestä

Tädillä ei mene todellakaan hyvin.

Äänestä
  • Eikös ole nättejä nuo thaitytöt?

    Äänestä

  • Yyteeäm kirjoitti:

    Eikös ole nättejä nuo thaitytöt?

    Ei minulla vain seiso vinosilmistä. Harvemmin tummaihoisistakaan. Venäläiset ei tunnusta edes ihmisiltä. Keskityn siis jeesustelemaan suominaisten itsensä jakamista.

    Äänestä

  • Vauhti kirjoitti:

    Ei minulla vain seiso vinosilmistä. Harvemmin tummaihoisistakaan. Venäläiset ei tunnusta edes ihmisiltä. Keskityn siis jeesustelemaan suominaisten itsensä jakamista.

    Kautta puhtoisen penikseni! Ei tule stondista...

    Äänestä

Eipä ollut hääppösiä naisia. YH-ämmiä jotka etsivät miestä elättämään. Vaikka olivathan ne hoikempia kuin suomalaiset vastaavassa tilanteessa olevat naiset, jätän silti vinonakit väliin.

Äänestä
  • ovat hoikempia ja laittautuneempia kuin suomalaiset yh-äidit, koska he eivät oikeen pysty itseään/lapsiaan elättämään, kuten suomalaiset naiset.

    Sama juttu brasiliaisilla, venäläisillä yms. naisilla, siksi pitävät itsensä kuosissa jotta pääsisivät mahdollisimman "hyviin" naimisiin.
    Ei ole edes pitkä aika kun ylen kanavalta tuli ohjelma venäläisitä tytöistä joita koulutettiin etsimään itselleen rikasta miestä...

    Äänestä

Nuorin tyttö (19-vuotias) oli baarin suosituin, mikä ei tietenkään ole yllättävää.

Äänestä
  • Onko hyvä yhteiskunnallinen asema - ja kyky elättää itsensä ja lapsensa - syy antaa itsensä lihoa ja jättää laittautumatta kun lähtee ulos? Eikö nainen voisi Suomessakin vähän somistua ja näyttää hyvältä edes "itsensä takia"..?

    Äänestä

  • Onko näin? kirjoitti:

    Onko hyvä yhteiskunnallinen asema - ja kyky elättää itsensä ja lapsensa - syy antaa itsensä lihoa ja jättää laittautumatta kun lähtee ulos? Eikö nainen voisi Suomessakin vähän somistua ja näyttää hyvältä edes "itsensä takia"..?

    ole, mutta suomalaiselle naiselle se ei ole elinehto olla aina kauniina. Joten se ei ole niin tärkeää.
    Olen kyllä sitä mieltä itsekin naisena, että voisi edes hiukset pestä/´harjata ja laittaa siistit vaatteet päälle ennen kuin ulos lähtee.

    Usein kuin yh-äidit menee tukka sekaisin ja vanhat kulahtaneet vaatteet päällä, jotka ovat täynnä tahroja....
    Ja ei voi vedota aikaan, koska suihkussa pitää kuitenkin käydä, hiuksien harjaamiseen menee korkeintaan minuutti ja vaatteita voi ostaa netistä....

    Äänestä

Mikä tämän uutisointisi pohjimmainen tarkoitus oikein oli? Eiväthän ihmiset täältä ohjelmatietoja katso.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lycklig kirjoitti:

puolisoa etsiviä kunnon tyttöjä Thaimaasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu