Etsin perus tuoksua arkikäyttöön.Tuoksu tulisi olla halpa eli kahdenkympin tietämillä.Olen koittanut avril lavignen black staria, mielestäni tuoksu oli hyvä, mutta onko se liian voimakas arkikäyttöön?
Mikä tuoksu arkikäyttöön?
Arkinentuoksu
4683
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei se ole liian voimakas...kunhan et sumuttele liikaa. Oiskohan Body Shopissa kohtuuhintaisia tuoksuja jotka sopisi ihan arkikäyttöön?
Avonilta löytyy paljon vartalotuoksuja jotka ovat sopivia arkikäyttöön ja eikä haittaa vakkaa tulee sumuteltua liikaa, tuoksu on sen verran mieto että haihtuu nopeammin pois kun Edt. Avon e-kuvaston löytää kotisivuiltani www.kauneusputiikki.fi, tilauksen voi myös jättää sitä kautta :)
The Library of Fragrance tuoksuja. Nettikaupoista löytyy. Maksavat noin 16 euroa. Nämä tuoksut ovat enempi tuoksuja jotka tuovat muistoja jostakin. Esim Laundromat on ihana tuoksu.
Niitä on kolmen eri värisiä, sinistä, vihreää ja vaaleanpunaista. Mielestäni sininen ja vihreä sopivat paremmin vessan raikastamiseen. :D Vaaleanpunainen on aivan mahtava tuoksu!! Ja hintaa löytyy 1.50€ Vapaavalinnasta saat. Äläkä nyt hinnan perusteella kuvittele, että laatu on huonoa, itse olisin valmis maksamaan kyseisestä hajuvedestä vaikka satasen.