tässä se on, minun nykyinenkin mies on tätä tasoa. Kyllä teillä suomipojilla paljon opittavaa :)
http://www.linkexchange4travel.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/turkey-chat.jpg
http://www.loveandchic.com/illustr/goodphotos/mediumimages/5573.jpg
http://www.linkexchange4travel.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/turkey-chat.jpg
http://www.loveandchic.com/illustr/goodphotos/mediumimages/5573.jpg
Vastaukset 17
Vanhimmat
.
Jäin ihmettelemään kuvat katsottuani, että mitäköhän "oppimista" Suomipojilla on noista..??!
Noita menee viistoista tusinaan.
Hhhahahhahahahahah joka päivä näkee tollasia joka puolella eli ei erotu mitenkään joukosta kuppilat täynnä noita.....
Nuo, vaatteetkin aivan kammottavat noilla!
kyllä kauhea haukkuminen alkaa oikein ryhmässä, mitä se tekee teistä? SÄÄLITTÄVIÄ!! Oma mieheni on ihannemies monen muunkin naisen silmissä ja MINÄ olisi ihannenainen teidänkin raukkojen silmissä, mutta teillä ei mitää tsänssii :D nauttikaa toisistanne
Kuvaa pöytään niin voidaan arvostella, että oletko ihanne.
Minusta nuo kaksi miestä olivat täysin erinnäköisiä keskenään. Tyylitajua ei ainakaan alemmalla miehellä ollut. Ylemmästä ei oikein voi sanoa tuollaisen rennon asustuksen perusteella. Kainalokarvat ainakin itseäni miehenä hirvitti.
OMAN kuvani tänne just joo! Tiedän eri erinlaisia mutta, piirteet kummassakin samoja :) ja mistä tiedän että olen teidän ihanne, no sanotaan että minua yrittää 9/10 miehestä ja tuokin joka ei yritä on homo. Eikä kyseessä nyt ole mitkään baarisankarit vaan minua lähestytään mm. salillakin jne. Kun kerran kerroin oman ihanteeni niin porukka alkaa haukkumaan ja syy on? senkö takia että minun ihanteeni sattuu olemaan ulkomaalainen? mitä se tekee teistä sitten teistä?
mutta en ole mikään "poika", vaan suomalaisen vaalean, miehekkään miehen vaimo. Mitä muuten yrität todistaa tuolla "lällättämisellä", että miehesi on monen muunkin ihanne ja tuolla itsesi kehumisella..? No, kukas kissan hännän nostaa, jossei kissa itse... Lapsellista lätinää, säälittävää sellaista...
Ystäväni on seurustellut pariin otteeseen "etelän hetelmän" kanssa eikä ole missään vaiheessa avautunut se asia minulle, että mikä heissä niin erityistä on... Aivan liian hintahtavia minun makuuni ts toinen ääripää on karvaranne macho.
Varsinkin jälkimmäinen on ilmiselvä tapaus. Mutta jos tykkäät bi-henkisestä kimppakivasta, mikäpä siinä.
Hyi helvetti, anteeksi. :D
Älkää ottako nokkiinne. Ei aloittajakaan ole varmaankaan tumma kaunis latino, vai mitä?
päinvastoin olen todella vaalea, kirkkaan siniset silmät ja olen pitkä 170cm sekä hoikka mutta atleettinen kroppa :P kunhan vain sanoin OMAN ihanteeni, mutta suomipojut joilla on selkeästi tavallista huono itsetunto niin alkaa itkemään. No ei tartte teille todistella mitään, mutta miettikääs vähän et MIKSI ette saa naisia :)
Just juu, et ole kelvannut kenellekään suomipojalle ja siksi täällä käyt lätisemässä... Souuu sääääd!
http://img92.imageshack.us/i/metsnvaaratsy3.jpg/
Saako kysyä, oletko kirjoitellut täällä aikaisemmin nimimerkillä "yks blondi vaa"? Vaikutat erittäin paljon häneltä.
sama tyyppi on kirjoittanut myös nimimerkillä "vaalea koripalloilija" ja joku toinen joka juuri kirjoitti ettei saa naista kun on vaalea, 2 m 100 kg mies. Hän on jostain syystä katkeroitunut tummille miehille, ehkä nainen lähtenyt jonkun etelän gigolon matkaan kun spämmää jakuvasti eri nimimerkeillä.
Mitä "opittavaa" tuossa nyt on? Ei keskiverto mies täällä pohjolassa muutu tuollaiseksi vaikka kuinka yrittäisi. Hölmö. Minäkin haluaisin että naiset Suomessa olisivat kaikki Halle Berryn näköisiä mutta ei tule koskaan tapahtumaan.