Eipä oo montaa asiaa niin turhauttavaa kuin jos olet torjunut jonkun mahdollisimman nätisti syystä tai toisesta, niin tämä jatkaa viestittelyä. Esimerkiksi toiselta puolelta Suomea vaikka oot nimenomaan sanonut että kaukosuhde ei kiinnosta. Eipä anna oikein hyvää kuvaa tällainen takertuminen itsestään vaikka omassa profiilissaan kehuisi itsensä maasta taivaisiin kuinka kiltti ja mukava on.
Turhautunut vikisijöihin
jotain rajaa
2384
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mulla on ollut muutama vikisijä - kolme selvästi mielenterveyspotilaita. Kaksi vikisijää oli pakko estää kirjoittamasta. Jos ei heti vastannut viestiin, niin he lähettivät välittömästi viestin, jossa moittivat vastaamattomuudesta..kumpikaan ei tajunnut, että työpaikalla ei saa tai ehdi deittailla.
Jotenkin tekisi mieli poistaa koko profiili...
Mä sain yhdeltä turkulaiselta mieheltä monta kertaa päivässä hali-pusu viestejä joista en niiden lapsellisuudessa ja imelyydessä tykännyt. Mies ei kertonut itsestään mitään, tuli vaan aamu-ilta- ja yöhaleja..
ja hirveitä vaatimuksia, että pitäsi tavata pian! Ei kai ihan terveempiä tyyppejä...
Alkoi lopulta ottamaan sen verran kovin päähän, että torjuin tyypin..