Miehet!

Kiinnostaako miehiä pelkkä seksi kuten olen ymmärtänyt.
Mitä väliä sillä sitten on onko nainen nuori, vanha tai kokenut, kun ette halua sitoutua, ette halua omaa perhettä jne.. Vai tietty se nainen on näyttelyesine kavereille.
3173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Taitaa olla ymmärryksessäsi vikaa.

Äänestä

Ei. Miehiä kiinnostaa myös läheisyys, välittäminen
ja rakkaus. Niihin tarvitaan muutakin kuin vain hyvä ulkonäkö.

Äänestä
  • Niinpä niin Ladallakin pääsee, mutta jos Ferrarin tai Cadillakin saa koeajolle liikkeen bensalla niin kukapa ei käyttäisi tilaisuutta hyväkseen? Se on kysynnän ja tarjonnan laki.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


........ kirjoitti:

Kiinnostaako miehiä pelkkä seksi kuten olen ymmärtänyt.
Mitä väliä sillä sitten on onko nainen nuori, vanha tai kokenut, kun ette halua sitoutua, ette halua omaa perhettä jne.. Vai tietty se nainen on näyttelyesine kavereille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu