Miten saan aviomieheni kiiinni valheista, jotka paistaa naamasta mutta jotka hän kieltää. Kyseessä on kokenut mies. Edellisessä aviossa oli uskottomuutta ja meidän liitossa on monia läheltä piti tilanteita. Niin monia, että olen alkanut epäillä ettei savua illman tulta.
Tietokone on salattu, känny aina lukittuna. Pitemmän aikaa on vaikuttanut kuin minä en enää ole kuin vaimo, tarkoitan velvoite ja toisaalta peittelyn makua jatkuvasti eri yhteyksissä, joista voisin kuvitella pahinta.
Onko kenelläkään vinkkejä petosten paljastamiseksi. En aio viettää elämääni toisen kaksoielämää niellen.
Tietokone on salattu, känny aina lukittuna. Pitemmän aikaa on vaikuttanut kuin minä en enää ole kuin vaimo, tarkoitan velvoite ja toisaalta peittelyn makua jatkuvasti eri yhteyksissä, joista voisin kuvitella pahinta.
Onko kenelläkään vinkkejä petosten paljastamiseksi. En aio viettää elämääni toisen kaksoielämää niellen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Palkkaa yksityisetsivä tai laita joku kaverisi jota mies ei tunne miehen perään kun lähtee kotoa "harrastamaan" tai jää "ylitöihin".
Mene perässä paikkoihin joihin mies ilmoittaa lähtevänsä. Tarkista siis pitääkö puheensa paikkansa.
se on tosi vaikeaa. Tähän mennessä en ole yhtään kunnon todistetta löytänyt, vaikka olen kyllä työni tehnyt. Ainoa mitä en vielä ole tehnyt on palkata etsivä tai penkoa toisen kone. Sanoisin, että ihan riittävää tuo on jo, että pitää puhelinta lukittuna ja tietokonetta niin ettet pääse sitä katsomaan. Onko teillä avioehtoa? Jos ei, niin eikö sinulla ole pääsy myös toisen koneelle? Palkkaa joku tekemään tutkimustyö koneesta jos ei ole työkone tai pyydä liittymästä tiedot jos se on myös sinun nimissäsi..Totta on vain se, että kun alkaa epäillä niin ei se tapahdu tyhjästä. Sen pitäisi olla riittävä syy hakea eroa jos ei pettämistä hyväksy..
tietokone, nyt en ymmärrä..? Avioehto tulee kuvioon eron yhteydessä, kun ositus on ajankohtainen. Ei sillä ole mitään tekemistä avioliiton aikaisen omaisuuden hallinnan kanssa - olisipa se noin simppeliä! Toisen sähköpostit ym eivät ole avioehdon alaisia "juttuja", vaan jos menet niitä ronkkimaan itse tai pistät ekspertin asialle, niin voit varautua siihen, että helvetinmoinen meteli seuraa ja pahimmassa tapauksessa rikosepäily.
Miks elät tollasseessa suhteessa jossa mies ennenpitkään sua pettää ja tekee sitä varmasti viellä senkin jälkeen jos jää kiinni.
Jätä se ihan suosiolla,pilaat vaan omaa elämääs.