Twist, are you retarded?

Hey Twist dude! Why dontya just fuck off and get yourself a proper treatment?
3514
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Im just best in everything, including eating 500 donuts in ten minuts and Im greatest dancer Finland ever had. And hey, dont forget that Im best lover too, ask any girls or my relatives.

http://www.youtube.com/watch?v=dbKsAowz81o

Now you wanna ask again?

Äänestä
  • Mää mää mää matkin hyvin lammasta. Ne on mun ainoat ystävät. Siis tyttöystävät. Oon pannu ainakin 200 lammasta. Joitakin kymmeniä kertoja.

    Äänestä

  • Mr. Twistipylly kirjoitti:

    Mää mää mää matkin hyvin lammasta. Ne on mun ainoat ystävät. Siis tyttöystävät. Oon pannu ainakin 200 lammasta. Joitakin kymmeniä kertoja.

    Sanoo lammas kun sitä panee!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


john doe ax7 kirjoitti:

Hey Twist dude! Why dontya just fuck off and get yourself a proper treatment?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu