Ei olisi

pitänyt tulla tälle palstalle... Mitä jos et olekaan hän keneksi luulen? Pelottaviakin tarinoita täällä Suomi24 treffeistä :/
7618
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Katsopa vaikka minun ketjuni suunnilleen vuoden takaa. Saat vähän erilaista mielikuvaa ja hyvän otoksen täällä liikkuvista mielipiteistä. http://keskustelu.suomi24.fi/node/8255471

Netti ylipäätään on pelottava paikka. Jos et ole valmis näkemään maailman nurjaa puolta, laita kone kiinni ja mene ulos. Siellä on kaunista nyt ja siellä voit katsella mitä vain sinua kiinnostavaa.

Äänestä
  • Onnea teille! Hienoa, että on onnistanut. Toivottavasti minuakin...

    Äänestä

Kyllä oletkin hän... Etkös olekin? Ja jos tavataan, en pelkää yhtään, päin vastoin :)

Äänestä
  • Tapasin Harrin suomi24:n kautta. Rakastuimme tulisesti. Mies valehteli kaiken itsestään, piti olla yrittäjä -ei ole edes työssä, useita samanaikaisia hoitoja menossa, söi, joi ja pummasi tupakat yms. ja lopulta kun jäi kiinni niin häipyi. Olkaa onnellsia te jotka jotain aitoa löydätte, harvinaista herkkua.

    Äänestä

  • Oletko hän sittenkin? Luulen, että olet. Antaisit jonkun vihjeen tai merkin?

    Äänestä

Vaan etpä taida hän ollakaan? Hienostiko menin lankaan?

Äänestä
  • Äly hoi älä jätä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huijui kirjoitti:

pitänyt tulla tälle palstalle... Mitä jos et olekaan hän keneksi luulen? Pelottaviakin tarinoita täällä Suomi24 treffeistä :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu