Ovatko japanilaiset rasisteja

kun eivät ole vastaanottaneet afrikan ja lähi-idän paskaväkeä roppakaupalla?

Mielestäni he vain ovat osoittaneet tervettä järkeä.
1241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

roppakaupalla, siis lainkaan.

aina varoitellaan siitä, kuin muka suomen maine menee, jos ei oteta roskasakkia yhtä paljon kuin muut naapurimaat ottavat. onko japanin maine jotenkin mennyt?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


detsiili kirjoitti:

kun eivät ole vastaanottaneet afrikan ja lähi-idän paskaväkeä roppakaupalla?

Mielestäni he vain ovat osoittaneet tervettä järkeä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu