Ratikka ja papu

molemmat samasta yhteiskuntaluokasta ja saman luonteisia ;-)

Eikö heidät ole tarkoitettu toisilleen? ;-)

Ai hitto kun naurattaa taas ;-)
4107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitään pahaa, joten yhtä vähän kuin hänelle suo dazun ristiksi, välttyköön Ratikka Ich liebe mich kuskiltakin.

Äänestä

Minä olen Papun mielestä ihan tyhmä, joten ei taida tulla mitään. :-(

Äänestä
  • Papun mielestä. Mutta olet tosiasiassa liian älykäs hänelle, liian koulutettu, liian hyvin tienaava, liian....

    Äänestä

hankittava tekarit. :x


*nauraa maitohapaat poskihapoil*

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ratikkapoju kirjoitti:

molemmat samasta yhteiskuntaluokasta ja saman luonteisia ;-)

Eikö heidät ole tarkoitettu toisilleen? ;-)

Ai hitto kun naurattaa taas ;-)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu