noiks..näillä rouvilla ei ole mitään..keski-ikä, äijät pörrää missä pörrää.. mut omakotitalo, lapset aikuistuu - niihin ei voi vedota ja eronneen keski-ikäisen pimpsa oo yhtään mitään..
Pakko kattoo sormien läpi..ostaa osamaksulla bmw ja kertoo osuuskaupalla että mieheni osti...voi vittu
Pakko kattoo sormien läpi..ostaa osamaksulla bmw ja kertoo osuuskaupalla että mieheni osti...voi vittu
Vastaukset 2
Vanhimmat
Heh, noin se on just! Nämä pikkurouvat pikku kulissi elämässään pyörivät ja hyörivät telleenä puutarhansa kimpussa kuokkimassa sillä aikaa ku isukki käy vähän viettämässä laatuaikaa rakastajattaren luona:D Ja näin isukki jaksaa taas katella sitä pikkurouvaansa kotona! Pikkurouva tietää kyllä isukin retkistä mutta erota ei voi!!! Ei missään nimessä, pakko se on vaan jatkaa kynnysmattona olemista että saa pitää puutarhansa ja talonsa:D
Miksi se mies viittii katella sellaista pikkurouvaa? Miksi mies ei ota eroa? Jos nainen nauttii puutarhasta ja talosta, niin sehän on si tyytyväinen. Mutta jos mies ei ole tyytyväinen, niin ottaisi nyt äkkiä eron!