Uusi on viittä vailla valmiina ja ulostulo suorastaan antaa odottaa itseään! Mitä on uunissa?!
http://tinyurl.com/392oxee
http://tinyurl.com/392oxee
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
"mutta tämä ei ollut halunnut muuttaa Suomeen."
Kuka selväjärkinen vapautta rakastava länsimaalainen haluaisi muuttaa tänne. Täällähän vapaus on nykyään jo kirosana eräille tahoille.
Miksei Ollila itse ryhdy remmiin?
Vai olisiko niin, että sattumalta oikeaan aikaan kultalusikka suussaan syntynyt Jorma tietää, että nyt sopulit eivät enää valtoimenaan kännyköitä enää edes kykene ostamaan ja kännykkä itsessään on vanheneva tuote, joten Jorma ei nyt halua mennä mainettaan pilaamaan, eli eihän itse mitään osaakkaan.
Sattui vain olemaan vallankahvassa, kun sopuleilla oli kännykkäkuume valtoimimmillaan.
http://www.mtv3.fi/uutiset/talous.shtml/arkistot/talous/2010/07/1157687
Miksi noin pösilön oloista ja pösilöä ukkoa edes valttiin Nokian johtoon? vain siitä syystä jotta äijä on Ollilan komppiksia, ukkohan jäi kiinnikin salakuljetuksistaan juuri ennen johtajaksi valintaansa, selityskin oli MINÄ EN TIENNYT ! Kuinkahan helevetin isot vahingot tuo pöliskö on saanut Nokiassa aikaan ?
Late Lapista.