Kyyn purema vauva

Laki pitäisi olla HÄTÄKESKUS PÄIVYSTÄJILLE SELLAINEN JOS TÖPIT, POTKUT ARMOTTA JA UUSI IHMINEN TÖIHIN, Kaveri ei laittanut AMBULANSSIA 11 KK VAUVALLE JOTA KYY PURI SORMESTA.

TYÖTTÖMIÄ ON IHAN TARPEEKSI JOTEN KAVERI VAIHTOON.
2190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Samaa mieltä kanssasi,näitä alkaa tulla aina lisää.. :o huh..

Äänestä

miten palstan aiheeseen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaveri vaihtoon kirjoitti:

Laki pitäisi olla HÄTÄKESKUS PÄIVYSTÄJILLE SELLAINEN JOS TÖPIT, POTKUT ARMOTTA JA UUSI IHMINEN TÖIHIN, Kaveri ei laittanut AMBULANSSIA 11 KK VAUVALLE JOTA KYY PURI SORMESTA.

TYÖTTÖMIÄ ON IHAN TARPEEKSI JOTEN KAVERI VAIHTOON.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu