SIKA mieheksi..

sattuipas minullekin

Hohhoijaa..

En ole mitenkään maan raossa, vaikka jouduinkin hölmöyttäni vanhemman miehen hyväksikäyttämäksi. En ole itsekään enää teinivuosissa, joten asioista voi vaan oppia ja suhtautua rauhallisestikin..

Hän oli mies pks:ltä, yli 60v ja treffi-nimimerkissään alle 10 kirjainta. Luotin häneen liikaa ja sain kurat noin kymmenen tapaamisen jälkeen silmilleni.

On kyllä toisenlaisiakin miehiä..tiedän. En yleistä tässä mitenkään kaikkia miehiä "sika-olennoiksi" Melkein naurattaa kun totean tämän tilanteeni nyt.

Tsemppiä kaikille.

7

1424

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Dremeli

      Kyllä sitä luulee että vanhetessa viisastuu mutta jotku vaan vanhenee. Valitettava juttu kyllä. Tsemppiä sinne myös!

      • pulp pulp ulp

        Totta, ja toiset korvaavat viisauden puutteensa jäliviisaudella ja vittuilulla lopun ikäänsä.


    • 8+3

      ...olipa "tarkka" kuvaus, ai alle 10 kirjainta...? Mitä hyötyä on laittaa tänne varoitusta, jos ei uskalla kunnolla kertoa?

      • Nainen50v.

        Haloo!

        Jos varoituksen laitat miehestä ...niin laita kunnolla kaikki tuntomerkit...Meidän naisten pitää pitää yhtä ..niin paljon kusettajia tuolta netistä löytyyy....Kunnolla vaan nikit ja tuntomerkit!!!!
        Ei ole onneks vielä omalla kohdalla mitään ikävää tapahtunut.....muuta kuin että miehet eivät ole sitä mitä kertovat sätissä ym. Typerää lähettää vanhoja valokuvia kun treffeille mennään..ja sitte vastassa on 120 kilonen , kalju , haiseva sotanorsu!

        Tsemppiä Naiset....ja eka treffit julkiselle paikalle!!!!


      • varoituksia
        Nainen50v. kirjoitti:

        Haloo!

        Jos varoituksen laitat miehestä ...niin laita kunnolla kaikki tuntomerkit...Meidän naisten pitää pitää yhtä ..niin paljon kusettajia tuolta netistä löytyyy....Kunnolla vaan nikit ja tuntomerkit!!!!
        Ei ole onneks vielä omalla kohdalla mitään ikävää tapahtunut.....muuta kuin että miehet eivät ole sitä mitä kertovat sätissä ym. Typerää lähettää vanhoja valokuvia kun treffeille mennään..ja sitte vastassa on 120 kilonen , kalju , haiseva sotanorsu!

        Tsemppiä Naiset....ja eka treffit julkiselle paikalle!!!!

        Saat itsekin varautua siihen että löydät täältä omat tuntomerkkisi.


    • wagne _ _r

      Juu jotkut ovat oikein itsekkäitä ja itsekeskeisiä oikein sikoja x)

      Toi homma lienee silleen että jos koitat mennä vanhaa karjua kouluttamaan tavoille, erehdyt sillä takana on kymmenien vuosien kehityksen tulos itsekeskeisyyteen ja narsismiin x)

      Röh röh

    • Voi kura

      Jaa että kuraa ne 60 vuotiaat heittävät nykyään silmille... niinkö huonoksi on mennyt aineet vanhetessaan.
      Ennen niiltä tuli kuulemma pullanmurusia...

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1084
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      824
    3. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      264
      606
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      17
      605
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      67
      557
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      93
      535
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      512
    8. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      47
      491
    9. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      43
      476
    10. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      437
    Aihe