Hohhoijaa..
En ole mitenkään maan raossa, vaikka jouduinkin hölmöyttäni vanhemman miehen hyväksikäyttämäksi. En ole itsekään enää teinivuosissa, joten asioista voi vaan oppia ja suhtautua rauhallisestikin..
Hän oli mies pks:ltä, yli 60v ja treffi-nimimerkissään alle 10 kirjainta. Luotin häneen liikaa ja sain kurat noin kymmenen tapaamisen jälkeen silmilleni.
On kyllä toisenlaisiakin miehiä..tiedän. En yleistä tässä mitenkään kaikkia miehiä "sika-olennoiksi" Melkein naurattaa kun totean tämän tilanteeni nyt.
Tsemppiä kaikille.
SIKA mieheksi..
7
1394
Vastaukset
- Dremeli
Kyllä sitä luulee että vanhetessa viisastuu mutta jotku vaan vanhenee. Valitettava juttu kyllä. Tsemppiä sinne myös!
- pulp pulp ulp
Totta, ja toiset korvaavat viisauden puutteensa jäliviisaudella ja vittuilulla lopun ikäänsä.
- 8+3
...olipa "tarkka" kuvaus, ai alle 10 kirjainta...? Mitä hyötyä on laittaa tänne varoitusta, jos ei uskalla kunnolla kertoa?
- Nainen50v.
Haloo!
Jos varoituksen laitat miehestä ...niin laita kunnolla kaikki tuntomerkit...Meidän naisten pitää pitää yhtä ..niin paljon kusettajia tuolta netistä löytyyy....Kunnolla vaan nikit ja tuntomerkit!!!!
Ei ole onneks vielä omalla kohdalla mitään ikävää tapahtunut.....muuta kuin että miehet eivät ole sitä mitä kertovat sätissä ym. Typerää lähettää vanhoja valokuvia kun treffeille mennään..ja sitte vastassa on 120 kilonen , kalju , haiseva sotanorsu!
Tsemppiä Naiset....ja eka treffit julkiselle paikalle!!!! - varoituksia
Nainen50v. kirjoitti:
Haloo!
Jos varoituksen laitat miehestä ...niin laita kunnolla kaikki tuntomerkit...Meidän naisten pitää pitää yhtä ..niin paljon kusettajia tuolta netistä löytyyy....Kunnolla vaan nikit ja tuntomerkit!!!!
Ei ole onneks vielä omalla kohdalla mitään ikävää tapahtunut.....muuta kuin että miehet eivät ole sitä mitä kertovat sätissä ym. Typerää lähettää vanhoja valokuvia kun treffeille mennään..ja sitte vastassa on 120 kilonen , kalju , haiseva sotanorsu!
Tsemppiä Naiset....ja eka treffit julkiselle paikalle!!!!Saat itsekin varautua siihen että löydät täältä omat tuntomerkkisi.
- wagne _ _r
Juu jotkut ovat oikein itsekkäitä ja itsekeskeisiä oikein sikoja x)
Toi homma lienee silleen että jos koitat mennä vanhaa karjua kouluttamaan tavoille, erehdyt sillä takana on kymmenien vuosien kehityksen tulos itsekeskeisyyteen ja narsismiin x)
Röh röh - Voi kura
Jaa että kuraa ne 60 vuotiaat heittävät nykyään silmille... niinkö huonoksi on mennyt aineet vanhetessaan.
Ennen niiltä tuli kuulemma pullanmurusia...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1943889Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512762Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per751324Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu171256Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101169- 46954
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2020951- 48881
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt214839Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä106652