ziselin ääni

on todellisuudessa erään viiden euron lapsenäänisen nelikymppisen katuhuoran, jonka tapasin baarissa.

kysykää ziseliltä eli pedofiili-dazulta voiko se linkittää selkeän kuvan zisukasta jossa sillä on nimikyltti kädessä...
1109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

osuva nimitys muutamillekki. >:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex monte kirjoitti:

on todellisuudessa erään viiden euron lapsenäänisen nelikymppisen katuhuoran, jonka tapasin baarissa.

kysykää ziseliltä eli pedofiili-dazulta voiko se linkittää selkeän kuvan zisukasta jossa sillä on nimikyltti kädessä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu