Moi! Oon jo jonku aikaa tehny kappaleisiin basso tehosteita ja remixannu jne mutta en voi lähettää niitä youtubeen..sanoo että videota käsitellään ja siihen se jää :( yritin muuntaa mp4 muotoon muttakun eihän siinä ole videota..miten saisin siihen kuvan liitettyä videon sijaan niinku muutki useimmiten tekee?
thankss
youtubeen mp3
failureee apuvaa
2
331
Vastaukset
- ole...
moista tehnyt mutta ne videot on kait flv -formaatissa siellä tuubissa. Videon voinet tehdä vaikka windowsin movie makerilla, laita joku kuva siihen ja liitä musiikki ja tallenna se johonkin formaattiin ja muuta sitten flv:ksi. Flv -converttereita löytyy netistä ilmaiseksi pilvin pimein.
- dddddddddddd
videoon voi liittää kuvan, mutta muista huolehtia, että kuva näkyy aikajanalla myös sen aikaa kun musaa kuuluu...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2282988Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1852617Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1101237Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1381188- 701098
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2971095Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3701075Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831055Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21995Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22808