herätys oli todella mukava. Vieressäni nimittäin nukkui söpö parikymppinen blondi, jota olin baarissa uskaltautunut pyytämään tanssimaan hitaan.
Tämän aamuinen
Naisasialuuseri
15342
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Jatkuuko juttu tavanomaiseen tapaan "...mutta sitten heräsin, ja totesin kaiken olleen sittenkin vain unta".
tällä kertaa en nähnyt unta
että olet peruuttamattomasti KTM nyt.
No ruksi seinään, on varmaan hulppeat fiilikset! Ja jos vielä söpöyttä löytyy vielä aamullakin, eikä vain illan hämyn ja juomien suotuisalla myötävaikutuksella, niin kahta upeampi homma. Toivottavasti sait yhteystiedot ja homma jatkuu...
Kerro nyt vielä, miten voitit itsesi ja sait ensin kontaktin naiseen ja sitten vieläpä hänet puhuttua kotiisi?
nyt hieman lisää. Häipyikö söpö blondi heti herättyään vai mitä tapahtui?
Jopa Naisasialuuseri kaataa tyttöjä kuin Massey Ferguson viljaa! Uskomatonta! Itselläni sänky on aamuisin lämmin, mutta vain oman kehoni tuottaman lämmön myötävaikutuksesta.
Kovin on pitkä matka siihen, että itselleni löytyisi naisseuraa. Viime viikonlopulta muistuu mieleeni teinin sanat: "Mee jo pois häiritsemästä!"
Mutta, kerro siis mitä kävi? Miten sait naisen? Anna vinkkejä meille "köyhille" ja puutteessa eläville!
itsekin, mutta kävi tuuri. (Itseasiassa viime keskiviikkonakin kävi, mutta se nainen jonka vierestä heräsin silloin ei ollut yhtä söpö). Eilinen nainen oli siis yhden tuttavapariskuntani kaveri ja olimme samassa seurueessa baarissa ja pariskunnan mies rohkaisi minua lähestymään naista ja menin sitten juttelemaan niitä näitä(samalla tietysti viina virtasi kovalla kädellä) ja loppuillasta uskaltauduin pyytämään häntä etukäteen tanssimaan yhden hitaan ja hän sitten suostui tanssimaan kanssani.
Olitteko oikeasti yötä samassa sängyssä?
Uskomatonta. Olet mies, joka elää unelmaani. Mahtaa tutnua hyvältä?! Vaikea uskoa, että naisia voi oikeasti saada myös tavallinen mies. Olen jo alkanut uskoa, ettei se ole mahdollista.
En tiedä mitä sanoisin. Onnea ja menestystä tämän naisen kanssa myös jatkossa!
kuiteski niin pierussa että jäi pati laukomatta.?
Tanssimaan pyytäminen ja vieläpä naisen siihen suostumaan saaminen ovat hieno juttu ja saavutus sinänsä, mutta enempi kiinnostaa että miten se homma sitten siitä eteenpäin hoitui? Koska mulle ainakin se iso kynnys on juuri tuossa suoran lakanoiden väliin saamisen halun ilmaisemisessa (se vaatii jo rajusti pokkaa)... ja kuinka hoitaa se vieläpä sillä lailla että siitä seuraisi toivottu lopputulos.
Kyllähän kaverin vieressä voi nukkua baari-illan jälkeen. Ja varmaan ihan kiva herätä kivan typyn vierestä jota on tanssittanut edellisenä iltana, eihän siinä mitään.
Mutta ydinkysymys kuuluu: saitko?
Moenn vuoden patoutunut tarve ei hillitysti purkaudu. Kysy ennemmin montako kertaa homma hoitui!
Eihän hän sanonut mitään siihen suuntaan, että olisi seksiä saanut. On minunkin vieressä nukkunut useampi nainen siten ettei ole mitään sen ihmeellisempää tapahtunut, eikä edes pöksyt lähteneet jalasta.
Siksi tuo "saitko?" -kysymys on täysin aiheellinen. Voi olla että oli pelkkää nukutaan vaan -meininkiä tai jotain säälittävää pettingiä.
ei kähmi kyseisessä tilanteessa, vaan jos on sanottu että PELKÄSTÄÄN nukutaan vierekkäin niin silloin nukutaan. Sen sijaan röyhkeä panomies aloittaa genitaaleja kohti etenevän kähminnän, joka johtaa 80% tapauksista seksiin. (Tietysti lopettaa jos nainen SANOO ei, mutta aika harvoin ne sanoo)
Kovassa kännissä on vittumaista naida. Siksi teen usein sillein että nainen nukkumaan, hieman esileikkejä > sanonkin että naidaan mielummin aamulla. Joku äärimmäisen ujo saattaa perääntyä silloin aamulla, mutta useimmiten jäävät kyllä harrastamaan seksiä