Muovipuskurin korjausta

Tietääkö kukaan missä voisi korjauttaa muovipuskureita Oulussa tai lähialueella.
Pukkasin pienen reijän puskuriini ja ei tekis mieli ostaa sen vuoksi uutta puskuria.

Kiitos vinkeistä
2418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

noita kai löytyy, mutta koetahan vaikka tuolta hakea:

http://www.yritysopas.com

Se tosin ei löytänyt esim. Auto-Muovi Oy:tä (Helsinki), jolla kai sitten ei ole nettisivuja...

Äänestä

Uskoisin, että useimmat autokorjaamot ja -maalaamot tekevät. Itse olen asioinut Kuusamontien varressa W. Lidströmin liikkeessä Jäälissä (puutarhaliike Kukkivan Kunnaksen vieressä). Paikan tunnistaa myös siitä, että korjaamon vieressä on maneesi kauramoottorilla toimivia hevosia varten. Keltaiset sivut kertovat lisää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oulu kirjoitti:

Tietääkö kukaan missä voisi korjauttaa muovipuskureita Oulussa tai lähialueella.
Pukkasin pienen reijän puskuriini ja ei tekis mieli ostaa sen vuoksi uutta puskuria.

Kiitos vinkeistä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu