2 puuma naista kerralla

Siinä oli jotain menoa ja meininkiä, jos saat tähän mahdollisuuden käytä se suosittelen lämpimästi...
10380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

yli-ikäinen vittu lähinnä kuvottaa.

Äänestä

Kyllä me sitten kirjoitamme sukupuolitautiklinikalla reseptit teille pikkupojille, kun olette pistelleet koko kylän vanhat rouvat ja levittäneet sukupuolitauteja puoleen populaatiosta.

Että antaa palaa vaan!

Äänestä
  • puuma antaa ja antaa myös taudin jos on antaakseen. Vanhempi nainen on monessa liemessä koeteltu, useammallakin merkityksellä.

    Äänestä

Yksikin riittäisi

Äänestä

Minua taas alkaa lähinnä ärsyttämään tämä puumavillitys. Aina kun lähtee viihteelle, niin joku yli 10v vanhempi nainen yrittää iskeä ja selvästi olettaa että olen heti valmis lähtemään hänen mukaansa. Mutta kun en ole. Ei minua kiinnosta noin paljon vanhemmat naiset. Ei edes pelkän seksin takia. Viime reissullakin kaksi paljon vanhempaa naista yritti iskeä. Toinen oli sellainen "rehevä" ja toinen hoikka, mutta kumpikaan ei kiinnostanut siinä mielessä pätkääkään.

Yrittäkää nyt naiset tajuta, että kaikkia miehiä ei todellakaan kiinnosta mitkään "puumat".

Äänestä
  • Jos baarissa nainen on aloitteellinen ja yrittää iskeä hän on joko a) joku vanha kurppa, b) vitun ruma ja lihava tai c) molempia. Nätit nuoret naiset eivät tule IKINÄ iskemään tai edes tyrkylle niin ettei jää epäselvyyksiä.

    Äänestä

  • Näinhän se on aina kirjoitti:

    Jos baarissa nainen on aloitteellinen ja yrittää iskeä hän on joko a) joku vanha kurppa, b) vitun ruma ja lihava tai c) molempia. Nätit nuoret naiset eivät tule IKINÄ iskemään tai edes tyrkylle niin ettei jää epäselvyyksiä.

    Mun naiset on aina ollut nuorekkaita ja muodokkaita....

    Äänestä

  • DON_JUAN_DE_MARCO. kirjoitti:

    Mun naiset on aina ollut nuorekkaita ja muodokkaita....

    pidä aliarvoida puumaa. Adidaskin tietää tämän.

    Boom-boom-boom

    Äänestä

Jeh, mut mitäs sanotte siihen, että minua ( ei niin kaunis mies) tulevat tosi nuoret naisihmiset kiinni ja ehdottelemaan? Hämmentää aika lailla välillä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Don_juan_de_Marco_ kirjoitti:

Siinä oli jotain menoa ja meininkiä, jos saat tähän mahdollisuuden käytä se suosittelen lämpimästi...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu