http://yle.fi/uutiset/ulkomaat/2010/08/petraeus_empii_usan_afganistanista_lahdon_aikataulua_1904645.html
Kauniisti ruskettunut obama on luvannut poistaa, sekarotuisten ja sotahullujen jenkkien joukkueet Afganistanista ensivuonna! Afganistanin sekarotuisten jenkkien komentaja ei usko moiseen, ja nyt kun uutiset ovat kertoneet jotta Afganistanista on löytynyt mineraalirikkauksia, ja viimeiset uutiset ovat kertoneet sieltä löytyneen jopa ÖLJYESIINTYMIÄ!
Ei taida sekarotuiset ja sotahullut jenkit, lähteä kulumallakaan Afganistanin öljylähteiden ääreltä, epäilen minä! Sekarotulassahan öjyä tarvitaan kipeästi, ja siellä sinkkiarkkuja riittää suorasääristen jenkkien kotiinkuljettamiseksi!
Late Lapista. Tykit kattiloiksi Ry !
Kauniisti ruskettunut obama on luvannut poistaa, sekarotuisten ja sotahullujen jenkkien joukkueet Afganistanista ensivuonna! Afganistanin sekarotuisten jenkkien komentaja ei usko moiseen, ja nyt kun uutiset ovat kertoneet jotta Afganistanista on löytynyt mineraalirikkauksia, ja viimeiset uutiset ovat kertoneet sieltä löytyneen jopa ÖLJYESIINTYMIÄ!
Ei taida sekarotuiset ja sotahullut jenkit, lähteä kulumallakaan Afganistanin öljylähteiden ääreltä, epäilen minä! Sekarotulassahan öjyä tarvitaan kipeästi, ja siellä sinkkiarkkuja riittää suorasääristen jenkkien kotiinkuljettamiseksi!
Late Lapista. Tykit kattiloiksi Ry !
Vastaukset 17
Vanhimmat
kayda kateeksi kun et itse paase Ameriikan ihmemaahan.
Miksi ei pääsisi? Ei kaikki ole sossun bummeja kuten sinä.
Perkele sinun ihmemaasi on veloissa kuin tervanvetäjä, tuleekin hauskaa katseltavaa, kun kiinalaiset ryhtyvät perimään lainaamiaan rahoja takaisin sekarotuisilta jenkeiltä, voi olla jotta kiinan ulosottomiehillä on järeät aseet kunsaapuvat sekarotulaan saataviaan hakemaan !
PS; Kakaroilla on ihmeellinen käsitys ihmemaastaan!
Late Lapista.
moneen kertaan maininnut sekarotuiset, suppea sanavarasto? Kylla muuten sekarotuiset on aina paremman nakoisia kuin sisasiittoiset maatiaisrodut.
Irakin ja Afganistanin sodat nuo verikoirat tulevat häviämään, tai jättämään kesken. Neuvostoliittokin joutui, aikoinaan poistumaan Afganistnista verissäpäin, vaikka oli silloin sotilaallisesti paljon paremmassa asemassa, kuin USA nyt. USA on velkaantunut, eikä motivaatioa sodankäyntiin tunnu riittävän. Ei ainakaan sotilailla.
Häntä koipien välissä, juoksevat keeneritkin vielä karkuun talipappeja, sama kaiku on askelten kuin horlowskien aikoinaan! Hukkaan ovat heittäneet mulatit miljardinsa, kun ovat rahoittaneet mussulmanni sotiaan Afganistanissa, onneksihan sekarotula alkaakin olla konkurssissa!
Late Lapista.
Kaiken kukkuraksi USA:n armeijassa palvelleista sotilaista tekee paljon itsemurhia,eli 1 itsari per päivä!.kertoohan sekin jostain.
Venäjällä idiootti, esim. Tsetsenian valloitussotansa aikana:
Venäjän puolustusministeriö on myöntänyt, että noin 350 venäläissotilasta on kuollut tänä vuonna. Sotilaiden äitien ihmisoikeusjärjestö syyttää puolustusministeriötä todellisten lukujen peittämisestä. Järjestön mukaan noin 3 000 asevelvollista kuolee vuosittain hakkaamiseen tai tekee simputuksen vuoksi itsemurhan.
Puolustusministeriön mukaan Tshetshenian taisteluissa kuoli tammi-kesäkuussa 38 ja liikenneonnettomuuksissa 171 sotilasta. Itsemurhia ministeriö myöntää 101 ja kuolemaan päättyneitä simputuksia 8.
http://www.uusisuomi.fi/ulkomaat/77660-venajan-armeijan-tila-jarkyttava
että, kun venäläiset sotilaat tekevät paljon itsemurhia, ei jenkkisotilaat niitä tee?
Vai minä ihmettä mahdoit tarkoittaa, hölmöläinen.
Kyllä kaikki uskonnot vaatii kokoontumistatiloja. ps. imisen pää rakennettu, niin että läheskaikkilla on Jumalkaipuu. vain Impivaarassa asuu omituinen juoppokansa, joka itkee yksikseen.. hän ei tajuu mitää ennen kuin täyttää 60 vuotta.. polar/cirkel kääpiö..
tietosi saat? Ihan tarkistettavissa oleva asia on etta USA:n armeijassa 60.8% on valkoisia, 21.6% mustia ja 10.5% latinoja.
Sinuna en viittisi levitella typeryyttani koko kansan nahtavaksi.
Esimerkiksi sinä Late et ole minun kanssani mitään sukua lappalaisten geeniesi kanssa .
http://www.greatdreams.com/political/bohemian.htm
Kivat hautakynttilälyhdyt, verivanat muureilla johtaa vastaanottokomitean luo....
http://ia341324.us.archive.org/3/items/OldPicturesOfBohemianGrove/BohemianGrove6.jpg
http://ia341324.us.archive.org/3/items/OldPicturesOfBohemianGrove/BohemianGrove6.jpg
Herrat ilmeisesti aikoinaan kokeilivat vähän eri uskontoja, mistä parhaat kiksit saa, Budhan patsaan juurella poltettu lapsi on antanut varmaan melkoiset orgasmit ja yhteiset rikokset hitsaa porukan tiiviisti yhteen, kuten Skull and Bones kerholaisten seksuaaliset paljastukset toisilleen.
http://ia341324.us.archive.org/3/items/OldPicturesOfBohemianGrove/BohemianGrove5.jpg
http://ia341324.us.archive.org/3/items/OldPicturesOfBohemianGrove/BohemianGrove4.jpg
Sääriluita, pääkalloja, irtokäsiä, olkavarrenluita polttoalttarilla, joka on juuri sopivan kokoinen aikuisenkin miehen maata.
Tienaamaanhan sinne on tultu.
teillä ei ole mitään sananvaltaa mailman asioissa.
Kukas tässä ketjussa on Lappalainen? Ja Suomen Lappalaisilla on monessa asiassa painavampi sananvalta kuin hesan sompuilla ja homppeleilla !
Late Lapista. Homppelit kaappeihin Ry !
Lapissa on sekarotuinen jos vanhemmat eivät ole sisaruksia.