http://hitdawall.files.wordpress.com/2008/05/madonna1.jpg
Lutkahtava nainen on miesten mieleen, koska miehille tulee mielikuva että lutkahtavalta naiselta saa, ja monet saavatkin, mutta eivät todellakaan ketkä tahansa luuserit kuitenkaan.
Lutkahtava nainen on miesten mieleen, koska miehille tulee mielikuva että lutkahtavalta naiselta saa, ja monet saavatkin, mutta eivät todellakaan ketkä tahansa luuserit kuitenkaan.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Minusta tuossa kuvassa on sellaista patsasmaista kovuutta (kreikkalaistyyppiset antiikkipatsaat).
Lisäksi se sisältää tyylillisen viittauksen 60-luvun alkuun meikkauksen suhteen ja erityisesti Marilynin kuvien suuntaan. Lisäanalyysiä voisi harkita tuon tupakan suhteen ja siinä on selvästi pieni James Dean-viittaus.
Siis pidän omaa tulkintaasi kapeana.
ne haluakaan enää niitä naapurintyttöjä?? Kyllä vaihtuu nopeesti noi vaatimukset. Miten niissä pitäis pysyä mukana? Siis ei oo helppoo..
naapurintytöstö lähtee hohto heti kun se näyttääkin että silläkin on suu jolla puhua ja vaikka suuttua, hui!
Rakasteluahan ne miehet miettii naapurityttöjen kohdalla. Se on niin huvittavaa kun joku aivan erityylinen mies on rakastunut jhk naapurintyttöön...sitten se kusee homman *anemalla muita ja huomaa ettei se naapurityttö sitä enää huolikaan eikä olenkaan niin "kiltti" mitä aluksi vaikutti.
nimim. sivusta seurannut niin monta monituista kertaa!
En tiedä? Kerro sinä naisena.
henkilöimään, valitsin vain tuon kuvan.