last fm apua!

Anteeks jos menee ihan väärään osioon... Mutta mulla on sellanen ongelma, että aluks lastfm toimi ihan moitteettomasti, mutta muuteman päivän jälkeen mediaplayerillä kuunnellut biisit lakkas tallentumasta taikka ylipäätään näkymästä siinä scroblerissa... Osaako joku auttaa? Kiitos jo etukäteen. :)
2465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On alkuun olmainen, mutta vaatii sitte rahnaa ja takkuilu liittys tähän. Käyys kotosivulla kattoos.

Äänestä
  • Kyllä se on ilmainen ihan hamaan loppuun saakka. Koitapa käynnistää kone uudestaan, avaat ensin audioscrobblerin, kirjaudut sen kautta sisään last.fm:ään ja laitat musiikin soimaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyhmätyttö1 kirjoitti:

Anteeks jos menee ihan väärään osioon... Mutta mulla on sellanen ongelma, että aluks lastfm toimi ihan moitteettomasti, mutta muuteman päivän jälkeen mediaplayerillä kuunnellut biisit lakkas tallentumasta taikka ylipäätään näkymästä siinä scroblerissa... Osaako joku auttaa? Kiitos jo etukäteen. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu