gambi

pohjanmaalta? onko kokemusta?
4274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pitkä ja rastat? Omaa vaimon ja kaksi lasta.

Äänestä
  • Oisko osunut? Kun ei tullut vastausta eikä lisäkysymyksiä...

    Äänestä

Oisko niitä pohojanmaan vöyräitä isäntiä. Peltoa riittää ja karjaa kans. Eli aika hyvä saalis varmaan.

Äänestä

Saattaapi olla sama kuin se johon eräs jo viittasi. On tosiaan rastatukkainen, tosi tummaihoinen ja hänellä on suomalainen vaimo ja kaksi lasta. Ei ainakaan minun silmääni komea mies. Nimi ei perusafrikkalainen, etu- ja sukunimi brittinimet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihastunut70 kirjoitti:

pohjanmaalta? onko kokemusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu