Menin koneelle Itunesiin, niin sieltä oli kaikki ämppärin kappaleet kaponnut! Ne on mun ämppärissä, mutta ei Itunesissa. Sitten yhdistin mun ipodin Itunesiin, niin tuli tällanen texti:
"Ipodisi on synkronoitu toisen Itunes- kirjaston kanssa. Haluatko tyhjentää Ipodin ja synkronoida sen tämän itunes-kirjaston kanssa?
Ipod voidaan synkronoida vain yhden Itunes kirjaston kanssa kerrallaan. Ipodin tyhjentäminen ja ja synkronointi korvaa sen sisällön Itunes kirjaston sisällöllä."
TYHJENNÄ JA SYNKRONOI tai PERUUTA.
Mitä pitäis tehdä?! En tajua. En halua että se poistaa kaikki biisit ämppäristäkin pois!
Itunesin sisältö katosi?!?!
ipodiapua
3
339
Vastaukset 3
- ipodiapua
Latasin uuden Itunesin, ja Itunes kysyy taas samaa asiaa. Mitä teen!??
- 27
Eikös se tuossa selvästi sanota, iPodisi on synkronoitu toisen iTunes-kirjaston kanssa.
- ipodiapua
27 kirjoitti:
Eikös se tuossa selvästi sanota, iPodisi on synkronoitu toisen iTunes-kirjaston kanssa.
Joo, eli miten saan ne biisit takaisin Itunesiin? Itse en ole mitään ipodiani synkronoinut toisen Itunes-kirjaston kanssa, koska ihan yksi Itunes minulla on. Miten saisin biisit takaisin?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092260- 103896
- 70882
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???22862- 48835
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha548781- 80697
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76660Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik23600- 57561