Youtubesta näkyy kummia

I.D. Sarrieri Fashion Parade 2007 Collection

http://www.youtube.com/watch?v=z-NLVsPHAc4
5817
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tuolta näkyi, kuin anorektisen näköisiä kuoppaposkisia malleja joilla oli alusvaatteet onneksi yllään. Kävely noilla tytöillä näytti tuottavan vaikeuksia, liekö lonkkavikaisia kaikki. Askelsivat ihan niinkuin kurki suolla ja lantio keikkui aivan luonnottomasti. Kävelytyyli ilmeisesti opittu, mutta helevetin rumaa katsella.YÄK!!!

Äänestä

Ihan hyvännäköisiä alusasujahan nuo ovat. Ei sen kummempaa.

Äänestä
  • Eihän tuossa ole mitään kummaa. Kummaa on vain se mitä kummaa aloittaja on noissa alusasuissa nähnyt ja mistä hän on löytänyt tällaisen ilmeisesti nelisen vuotta sitten esitetyn muotinäytöksen videon. Tuona mallivuotena taisi läpinäkyvät asut olla enemmänkin muodissa, joten ei siis ole mitenkään kummallista jos sellaisia suunniteltiin alusasuiksikin. Tuoreempaa samanlaista keikuttelua voi katsella vaikka kellon ympäri television maksukanavien muotikanavalta.

    Äänestä

  • Kauniita mutta epäkäytännöllisiä. Liivien pitäisi tukea, voivat ne silti olla kauniit.

    Äänestä

näyttää, oikeen pahalta. En pystyny kattomaan loppuun asti tuota pätkää kun eppäilin jotta lopussa tulee pelkkä luuranko...

antakaa niille ruakaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mies 44 kirjoitti:

I.D. Sarrieri Fashion Parade 2007 Collection

http://www.youtube.com/watch?v=z-NLVsPHAc4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu