Ihan taitaa

ahistaa kun aamulla taas töihin mentävä..ja sinä siellä..etkä tahdo huomata vaikka päälle kävelisit..voi tätä elämää
5513
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mä huomaan, muutun vain jotenki niin ujoksi sun lähelläs.

Äänestä

Sun pitää kiljasta ennen kuin jäät alle, eihän sitä muuten huomaa, kiireissään ja työn touhussa.

Äänestä

samoja ongelmia täälläkin.

Äänestä

En vaan aina uskalla kattoa sua liian pitkään...

Äänestä

kaiken olevan jo ohi.

Tunnustan, että melkein pelottaa.
Tarkoittaako tämä, että tunnen edelleen jotain sinua kohtaan.
Tai jokin häivähdys menneestä tulee seuraamaan aina kintereilläni, kun kohtaan sinut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sydän karrella kirjoitti:

ahistaa kun aamulla taas töihin mentävä..ja sinä siellä..etkä tahdo huomata vaikka päälle kävelisit..voi tätä elämää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu