Järvenpäähän uusi trendikäs ja laadukas kahvila

Olisiko tilaa hvyälle ja laadukkaalle kahvilalle, josta saisi jotain erilaistakin syötävää/juotavaa, mitä näistä perinteisistä "kulmis" yms?
1403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oota nyt mitä U Kettunen väsää kasinon tilalle. Ties mikä hoitellikompleksi siihen tulee...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yrittääkövaiei kirjoitti:

Olisiko tilaa hvyälle ja laadukkaalle kahvilalle, josta saisi jotain erilaistakin syötävää/juotavaa, mitä näistä perinteisistä "kulmis" yms?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu