hassua

käyn vieläkin äiteeni kanssa saunassa.
489
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

You need many,many, manny years of therapy....

Äänestä

mä kylven yleensä yksi enkä edes sauno :)

Äänestä

'

Äänestä

mitä hassua siinä on. Minä käyn kaikkien kynnelle kykenevien kanssa saunassa, ketkä vaan saan lauteille jallitettua. Äitimuori huonojalkasena on viime vuosina vähän harannut vastaan. Ei siitä ole enää lauteilla kiipeilemään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


,.,,.,..,.,.,. kirjoitti:

käyn vieläkin äiteeni kanssa saunassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu