Söötti tyttö

7209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kaamee lantio. tollasta viitsis paljon näytellä...

Äänestä
  • päin tosiaan oudon näköinen ,vaikka kapea onkin.. outo malli, ei tyyp. x-malli

    Äänestä

Seksikäs, upee lantio ja peppu, mutta en söpöksi väittäisi.

Äänestä
  • seksikäs voi olla söpö tai söötti?

    Äänestä

  • Hä? kirjoitti:

    seksikäs voi olla söpö tai söötti?

    Luetun ymmärtäminen, missä pelaa?

    Toki yleisesti ottaen, itse en miellä seksikästä söpöksi, vaikka on niitä mahdollisia poikkeustapauksiakin.

    Äänestä

Jotenkin kovan oloinen katse.

Äänestä
  • Niillä on aiemmissakin malleissa jotenkin outo tunnelma.
    Kuvaaja ei vaikuta kivalta ihmiseltä (siis sehän valitsee mikä ilme kelpaa).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pus pus kirjoitti:

http://www.seiska.fi/tahtitytto/2010/?preview=true&a=118408

Muodot kohdallaan ja nätti naama =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu