Koko 46 -

Onko tietoa, mistä voisi tilata ko. koolla olevia vaatteita, jotka vielä olisi kaunnita niin arkeen kuin juhlaan.
3740
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kirjoita Googleen ISOT KOOT :)

Äänestä

Tampereelta Koskikeskuskessa 3 .krs on kiva liike LindaMode, www.lindamode.fi,
heillä on myös verkkokauppa. Kaikenkokosille ja kauniita vaatteita, arkeen ja juhlaan.

Minä käytän sitä

t. Mopsi67

Äänestä
  • ulla.popkens.dk. Kauniita, istuvia, erittäin hyvälaatuisia...Olen kokeillut monia ulkomaisia kun Suomesta ei löydy (paitsi VILA) . Vaatteissa löytyy kaikkiin tarkoituksiin. Ainoat vaatteet mihin olen tyytyväinen ja missä näytän sopusuhtaiselta koska ne sopivat kuin räätälöidyt. Pidän myös tanskalaisesta Venus & Mars mutta heillä on yleensä koko 46 loppuunmyyty ja 46/48 on säkkimäinen ainakin minun päälläni.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei lähikauppaa kirjoitti:

Onko tietoa, mistä voisi tilata ko. koolla olevia vaatteita, jotka vielä olisi kaunnita niin arkeen kuin juhlaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu