Hanna Pakarisen Englannin valloitus

Eikös sen Pakarisen pitänyt valloittaa Englannin musiikki markkinat tostanoin vaan 3vuotta sitten?
Ei ole kuulunut yhtään mitään enään,
4114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nyt suosion laskiessa hanna aloittaa laulamaan suomenkielisiä kappaleita.
Voi voi miksi ihmeessä,eikö tämä kidutus lopu ikinä?

Äänestä

Jos se on mennyt ajamaan sitä trukkia sinne läpirantaan.
Ymmärrän miksi Mannerheim linja menee lappeenrannan läsipuolelta ei itäpuolelta sillä Mannerheim tajusi että moinen läpiranta voidaan huoletta antaa ryssille.

Äänestä

Mitä!Eikö kukaan ole enään kiinnostunut hannasta?
Ei kukaan kirjoittele vastauksia.

Äänestä
  • Ja piste!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyytyi? kirjoitti:

Eikös sen Pakarisen pitänyt valloittaa Englannin musiikki markkinat tostanoin vaan 3vuotta sitten?
Ei ole kuulunut yhtään mitään enään,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu