ehkäisyrenkaasta...?

Hei! Millaisia kokemuksia on ehkäisyrenkaan käytöstä...onko hyvä, toimiva, millaisia sivuvaikutuksia on ollut vai onko? Kiitos jos jaatte kokemuksianne, mietin ottaako sen käyttöön. :)
2253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

valtavasti keskusteluja Nuvaringistä, selailehan viestejä.

Äänestä

hyvin on toiminut,ei sivuvaikutuksia eikä mitään muutakaan negatiivista muuta kun ehkä hinta mutta se nyt ei paljon kirpase koska kerrankin hyvä hormonaalinen ehkäisy mistä ei ole tullut haittavaikutuksia niinkuin pilleristä tai laastarista.suosittelen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heip...... kirjoitti:

Hei! Millaisia kokemuksia on ehkäisyrenkaan käytöstä...onko hyvä, toimiva, millaisia sivuvaikutuksia on ollut vai onko? Kiitos jos jaatte kokemuksianne, mietin ottaako sen käyttöön. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu